Ženy neustále bojujú s módnym diktátom, ktorý udávajú média. Často sa potom stane, že sa hanbíme za niečo, čo nám bolo prirodzene dané a nasilu sa to snažíme zmeniť alebo zamaskovať. Medzi chybičku ženskej krásy ešte donedávna patrili aj pehy. Tie z vás, ktoré majú pehavú tvár určite vedia svoje.

Aj medzi celebritami sa však nájdu také, ktoré s podobným problémom dlhodobo bojujú alebo ho skrývajú pod vrstvu make-upu. Poslednou dobou sa však všetko zmenilo a rozkošné bodky, ktoré, mimochodom, väčšina mužov považuje za nesmierne príťažlivé, sa stali doslova módnym trendom.

Práve jedna z najkrajších Hollywoodskych speváčok a herečiek Demi Lovato sa rozhodla svoje pehy prestať skrývať a na sociálnej sieti zverejňuje posledné dni prirodzené fotografie. Jej tvár síce nie je ako z porcelánu, no drobné pehy herečke neskutočne pristanú a ešte viac pridávajú na jej kráse. Svojou prirodzenosťou si tak kráska získava srdcia fanúšikov.

Demi, vyzerá bez makeupu naozaj dokonale

Demi Lovato, patrí medzi hviezdičky, ktoré sú neustále pod drobnohľadom bulvárom. Dlhé roky bojovala s tvrdou kritikou médií na margo svojich kriviek. Následkom neustáleho tlaku sa herečka viackrát liečila pre problémy s príjmom potravy. Dnes je spokojná a vyrovnaná žena, ktorá je hrdá na svoje telo a za prirodzenosť sa vôbec nehanbí.

So svojim telom a prirodzenou krásou je herečka konečne spokojná

Foto: Instagram/Demi Lovato