Koncom júla šokovala hudobný svet správa o predávkovaní sa speváčky Demi Lovato, ktorá už v minulosti hazardovala s návykovými látkami. Naposledy ju našli predávkovanú heroínom v jej vlastnom dome v Hollywoode, odkiaľ bola okamžite prevezená do nemocnice v Los Angeles. Ako hviezdička vyzerá  takmer štyri mesiace po tomto prešľape?

Zdá sa, že 26-ročná speváčka je z najhoršieho vonku. Podľa paparazzi záberov, ktoré obleteli internet, sa má Demi Lovato aktuálne dobre, avšak svojej závislosti na drogách sa ešte stále zbavuje.

Fotografi zachytili Demi v spoločnosti svojich priateľov. Už na prvý pohľad je jasné, že sa mladá Američanka mierne zaguľatila, avšak môže to byť signálom, že sa má dobre a je konečne spokojná. Svetovú hviezdu by ste v nej ale spoznali len veľmi ťažko – žiadny make-up, jednoduchý drdol a úplne obyčajné sivé vyťahané tričko a čierne nohavice. No čo je dôležité, čiernovláskinu tvár zdobil po dlhom čase úsmev. Veríme tak, že je už Demi na tej najlepšej ceste za svojím hudobným comebackom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Demi Lovato

Zdroj/Foto: Twitter