Ako sa zdá, rok 2018 je, žiaľ, mimoriadne plodný na celebritné rozchody. Po Dare Rolins a Rytmusovi, YouTuberoch Mome a Expl0vi sa k umeleckým párom, ktoré sa rozhodli ísť každý svojou cestou, pridali aj Samuel Tomeček s expartnerkou Kristínou.

Samo Tomeček, bývalá hviezda šou Slovensko hľadá Superstar, tvoril pár s managerkou Kristínou Mohrovou od roku 2012. Ako priznáva sám spevák, po rokoch vzťahu prichádzajú buď svadba, zásnuby alebo rozchod. „Máme sa stále veľmi radi, zažili sme spolu za ten čas veľmi veľa a okrem lásky nás spája hudba. Pracovne spolu zostávame, pretože za tých sedem rokov sa nám toho podarilo veľa vybudovať a bola by škoda, keby sme teraz všetko zahodili. Funguje nám to spolu už dlho a veríme, že to tak aj ostane. Keď sme spolu začínali, bolo to najprv o práci, ale nakoniec z toho za krátky čas vznikla veľká láska, ktorá trvala takmer sedem rokov. A trvá stále. Niekedy však iba láska nestačí,“ vyznáva sa spevák na sociálnej sieti Instagram.

„Obaja máme iné priority v živote a už sa nedali naďalej vzájomne skĺbiť. Veľa sme sa od seba naučili, boli sme spolu vždy v dobrom aj zlom, vždy sme sa po hádke pomerili a opäť sa tešili na náš spoločný čas. Nanešťastie, keď sme spolu začínali, chodili sme ešte obaja do školy a predsalen sme videli život inak ako dnes. Necítili sme sa spolu už nejakú dobu šťastní a preto sme sa rozhodli náš vzťah ukončiť. Obaja si prajeme len to najlepšie, zostávame stále veľmi blízkymi priateľmi, veríme, že obaja nájdeme to, čo nám obom vo vzťahu chýbalo a dokážeme byť opäť šťastní. Kristy, ďakujem ti za všetko.. Pre mňa zostaneš už navždy veľmi hlboko v mojom srdci,“ dodáva s pokorou spevák.

Zdroj: Instagram