Jeden z najpopulárnejších slovenských raperov Kali sa počas uplynulého roka niekoľkokrát vyjadril o konci svojej kariéry, ktorá by mala nastať s príchodom jeho prvého dieťatka, a teda približne už o tri týždne. Avšak ako vieme, hudobník sa bude počas nasledujúcich mesiacov objavovať v úlohe porotcu v speváckej šou The Voice. Žeby si tak Kali koniec na scéne rozmyslel?

Kali sa už o pár týždňov stane otcom svojho prvého dieťatka, ktoré by mu v polke februára mala porodiť priateľka Alica, pričom dvojica sa netají tým, že sa stane rodičmi dcérky Nelky. A práve malý poklad by mal byť jeden z dôvodov, prečo chcel raper ukončiť kariéru.

Kali

Ako sa ale zdá, o úplnom zmiznutí potetovaného fešáka reč byť zatiaľ byť nemôže, keďže sa stal porotcom markizáckej šou The Voice. ,,Už je z toho aj taká trošku sranda, že ma prirovnávajú k Elánu, že stále končím, ale ja som v podstate len raz chcel skončiť, a to bolo v roku 2010, keď som už nemal nejaké finančné prostriedky, aby som mohol nahrávať,“ vyjadril sa na tému konca svojej kariéry Kali, ktorému v tom čase pomohol jeho terajší manažér.

kali

Následne Bratislavčan uviedol, že teraz chcel kariéru stopnúť hlavne preto, že je už toho veľa, čo sa týka neustáleho koncertovania – každý víkend od roku 2011. ,,Už som unavený z toho, plus sa mi má narodiť dcérka, čiže by som sa chcel naplno venovať rodine a nie odchádzať stále preč a vracať sa domov po nejakých dvoch troch dňoch,“ vysvetlil dôvody, prečo sa chcel zo scény stiahnuť.

Plánuje teda raper naozaj definitívny koniec? ,,To sa uvidí časom. Už sa bojím naozaj povedať, že naozaj alebo nikdy, alebo tieto slovíčka. Už by som chcel z toho vykorčuľovať, ale trvám na tom, že chcem ten oddych. Uvidí sa potom. Možno si potom poviem o rok, že mi je takto fajn, nájdem si niečo, čomu sa budem venovať, čo mi bude zarábať peniaze a už sa nebudem chcieť do toho kolotoča vrátiť. Alebo si naopak poviem, kokos, chýba mi to a chcem to,“ uzravel Kali v rozhovore pre TV Markíza.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/dezertkalimusic, _kali_fans_forever, YouTube