V marci 2018 ostali všetci v šoku, keď jeden z najkrajších párov československého šoubiznisu priznal rozchod. Speváčka Dara Rolins a raper Rytmus spolu fungovali sedem rokov, počas ktorých si Patrik Vrbovský vyskúšal aj to, aké je to byť otcom. Ako na toto obdobie spomína Darina dcéra Laura?

Cesty Dary Rolins a otca jej jedinej dcéry Laury sa rozišli, keď princezná nemala ani tri roky. Po hudobníkovi Matějovi Homolovi prebral v blondínkinom živote štafetu raper Patrik Vrbovský, ktorý v tom čase prechádzal svojím najproduktívnejším obdobím. Keď nekoncertoval a netvoril hudbu, čas trávil s dievčatami. Avšak zrejme nie až toľko, aby v Lole zanechal hlbšiu stopu.

dara rolins dcera rytmus

V súčasnosti je z Darinej Loly 15-ročná kočka, ktorá študuje na anglickom gymnáziu. Má teda už vek na to, aby na sociálnych sieťach komunikovala s fanúšikmi sama za seba. Ako píše český web Sedmička, tínedžerka nedávno dostala otázku práve ohľadom mamininho bývalého partnera. Ako si naňho spomína?

,,Nikdy mi nerobil otca. Rešpektujem ho ako hudobného interpreta,“ reagovala stroho a bez väčších emócií Laura. Mladá kráska tak očividne s Paťom nemala až taký blízky vzťah, ako sa mohlo zdať. A ak mala, jej slová rapera zabolia ešte viac.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Sedmička.cz | Foto: Instagram/lolahomolova, dararolins_vermi, rytmusking