Vzťah kamarátov, ktorí mali údajne udržiavať aj intímny pomer, trval len chvíľu, no poriadne intenzívne. Spevák David Key a vizážistka Mirka Fabušová priateľstvo ukončili v auguste minulého roka veľkou hádkou. Po pár mesiacoch sa influencer prihlásil s drsným vyjadrením!

Kde sa objavili, tam bol škandál na svete. Ten posledný si dvojica vyrúbala v bytovke, kde zdieľala spoločnú domácnosť. K hlasnej potýčke sprevádzanej fyzickým útokom bola dokonca privolaná polícia.

Napriek búrlivej minulosti sa nedávno Davidovi po Mirke v slabej chvíľke zacnelo. S pocitmi sa podelil aj so sledovateľmi na Instagrame, kde napísal, že mu bývalá kamarátka chýba. Teraz ju spomenul opäť, avšak v omnoho drsnejšom kontexte.

,,Tak aby ťa šľak trafil, moja milá. Nakoniec som zistil, kde je pravda, a čo sa stalo naozaj, až teraz po pol roku. Na to, že máš 40, už som myslel, že máš viac rozumu,“ uviedol partner exfarmára Minha. Fabušovej ďalej odkázal, že jej posiela opasok Fendi, ale ukradnuté peniaze a mikinu, čo mu vraj zobrala, si pýta naspäť.

,,Keď nemá čo jesť, zavolám Borisovi, nech ťa nakŕmi,“ pritvrdil David, pravdepodobne narážajúc na politika Borisa Kollára. Bývalú finalistku Miss totiž preslávilo práve meno najpopulárnejšieho multiotecka, s ktorým sedela v aute počas vážnej autohavárie jeho limuzíny v čase tvrdého lockdownu. ,,A nie, nechýba mi. Bolo to písané v stave zúfalom a nie triezvom! Ale gratulujem, kam si to dohnala. Len priznaj, čo sa stalo v osudnú noc, keď máš na to gule,“ ukončil spevák známy z relácie Bez servítky, kde minulý rok účinkovala i Mirka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Innstagram/davidkeyofficial