S popularitou idú ruka v ruke i problémy, ktoré vedia spôsobiť neprajníci. Spevák David Key a vizážistka Miroslava Fabušová to aktuálne pociťujú na vlastnej koži. Dobrých kamarátov očividne neznáša jedna a tá istá osoba, ktorá sa rozhodla, že im poriadne znepríjemní život.

,,Som úplne na dne. Skončila mi práca, nová kolekcia, kontakty, spolupráce. Ak mi s tým niekto pomôže, budem vďačný,“ prehovoril pred takmer dvomi týždňami na sociálnej sieti David Key, avšak z iného instagramového profilu, než na ktorý boli jeho fanúšikovia zvyknutí. Ten pôvodný, kde blondiaka sledovalo viac ako 30-tisíc ľudí, mu totiž niekto ukradol.

david key

U speváka zúfalstvo stále pretrváva, pričom v rovnakej situácii je od stredy i Davidova veľmi dobrá kamarátka Mirka Fabušová. ,,Zmizol dnes účet aj Mirke. Tie účty sme mali prepojené. Niekto nás pekne neznáša, teraz sme v ri*i… riadne,“ prezradil nám nešťastný mladík, ktorý už proti neznámemu zlodejovi podnikol právne kroky

,,O koľko peňazí tým človek príde, to tí ľudia, čo sa z toho smejú, nevidia. Nechápu, že spolupráce, a ja som ich mal dosť, sme pozastavili. Firmy vyvolávajú, čo sa deje. Nie je to len Instagram, ako si myslia. A obidvom v rovnakom čase… To niekto alebo niečo za tým je, že nás chcú odstaviť určite,“ zamýšľa sa nahnevaný influencer, ktorého si rovnako ako Mirku môžete pamätať aj z relácie Bez servítky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/davidkey.sk, tvjoj,