David Buška sa zviditeľnil účinkovaním v ôsmej sérii televíznej reality šou Farma. V drsnej hre, kde sa prebojoval až do veľkého finále s víťazom Miroslavom Povecom, sa mladík z Námestova zamiloval do ex-farmárky Lucie Gachulincovej, s ktorou tvoril pár aj po ukončení celej šou.

Lucia a David sa však po dlhšom čase rozhodli oznámiť nečakaný rozchod, čím zrušili aj samotné zásnuby. Od tej doby bol mladý farmár spájaný s mnohými kráskami, avšak o oficiálnom vzťahu s inou ženou nikdy verejne neprehovoril. Až doteraz!

Buška totiž na svoju sociálnu sieť zverejnil poriadne pikantný záber z postele, pričom sa zdá, že ide o scénku z „toho najlepšieho“. Na danej fotke môžeme vidieť postavu krásnej ženy a muža, ktorý obopína jej opálené telo. „Ak sa ti neľúbi, tak nepozeraj,“ uviedol „wanna be“ model z Námestova, pričom nezabudol dodať známy tag v znení „couplegoals“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, že sa na snímke bez odhalených tvárí jedná práve o Dávida, dokazuje malý detail. Bušku totiž prezradili práve jeho tetovania na ruke, ktoré si môžete všimnúť na jeho predchádzajúcich fotografiách. Totožnosť fešákovej novej polovičky však nateraz zostáva skrytá.

Davida prezradilo tetovanie na ruke

Davidovu pikantnú fotku s neznámou ženou nájdete >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/David Buška, Facebook