Luciu ,,Lulu“ Gachulincovú a Dávida Bušku spojil ôsmy ročník markizáckej reality šou Farma. Zamilované hrdličky statočne odolávajú tlaku verejnosti a všemožne sa snažia dokazovať svoju nekonečnú lásku neprajníkom, ktorí po skončení farmárskej šou nedávali ich vzťahu žiadnu nádej. Dvojica si však veľmi rýchlo uvedomila, že práve ich partnerstvo je dôvodom neustálej medializácie, a tak sa neustále pripomína ,,vtipnými“ videami. 

,,Kuj železo, dokud je žhavé!“ Presne týmto heslom sa očividne riadi zamilovaná dvojica známa z poslednej Farmy, Lucia ,,Lula“ Gachulincová (23) a Dávid Buška (27). Tým totiž priniesla farmárska šou nečakane ,,veľkú lásku“. Napriek tomu, že ani jeden z nich Farmu nevyhral, z krátkodobej slávy sa snažia vyžmýkať čo najviac a verejnosti sa pripomínajú infantilnými videami, plnými presladených rečí a trápneho humoru. Lucia totiž pred účasťou na Farme vystupovala na YouTube pod skratkou ,,Llnzz“ a jej ,,make-up tutoriály“ si zvyčajne pozrelo maximálne 1000 ľudí. Dnes je tento kanál dostupný pod menom ,,David a Lula“ a ponúka exkluzívne videá zo zákulisia vzťahu spomínanej dvojice, ako napríklad ,,Náš prvý spoločný ASK!!! Sme teraz bezdomovci?“

V tomto videu sa Dávid a Lula rozhodli odpovedať na zvedavé otázky fanúšikov a okrem iného rozobrali aj to, čo na sebe majú a naopak nemajú radi. Počas toho, ako Dávid vychvaľoval svoju partnerku do nebies, sa Lula zadívala na jeho krk a pred tisíckami divákov na ňom vykonala určité kozmetické úpravy, ktoré mohli radšej ostať mimo kamery: ,,Jau, toto neznášam napríklad na nej, keď mi za jazdy pučí je*áky,“ zareagoval Buška. Ťažko povedať, či tento záber divákov pobavil alebo znechutil, dôležité je, že si ho pozrelo viac ako 34-tisíc divákov, ktorí sa z nepochopiteľných dôvodov zaujímajú o každodenný život dvojice, ktorá prednedávnom kydala na farme hnoj. Ak o to nechcete prísť ani vy, tento záber nájdete krátko po piatej minúte a nezabudnite, že nie je umenie spustiť, ale dopozerať. :-)

Zdroj/Foto: YouTube