Či už chodíte na nákupy sama, s partnerom alebo priateľkami, mnohokrát je priam nevyhnutnosťou, aby ste sa do obchodu odviezli automobilom. Ako sa však zdá, Slovensko v súčasnosti čelí novej hrozbe, ktorá vás bez akéhokoľvek vedomia môže ohroziť na zdraví! 

Kým iba prednedávnom vodiči automobilov bojovali s vykrádačmi áut, ktorí zastrkovali za kľučku spolujazdca mince, dnes Slovensko čelí omnoho vážnejšej hrozbe. Aj keď je odcudzenie súkromných predmetov nepochybne citlivou záležitosťou, zdravie, o ktoré vodiči bojujú dnes, je predsa len na prvom mieste. Ako sa zdá, jednotlivec či organizovaná skupina ľudí začala ukrývať za kľučky šoférov ostré žiletky! Okrem toho, že vás môžu nepríjemne poraniť, reznou ranou prichádza i hrozba infekcie či závažného ochorenia.

Na predmetnú skutočnosť upozornil na sociálnej sieti Facebook pán František, ktorý mal obdobnú skúsenosť po nákupe v popradskom obchodnom reťazci. Aj keď si, našťastie, všimol žiletku včas, prostredníctvom svojho príspevku varoval mnohých vodičov, ktorí po kľučke auta siahajú automaticky. Ako sa zdá, prípad pána Františka nie je ojedinelý a k mužovi sa okamžite pripojili aj ďalší ľudia, ktorí sa stretli s rovnakým problémom na vlastnej koži. Či už patríte medzi vodičov vy, vaši rodičia, deti alebo priatelia, upozornite ich na nechutnú hrozbu, ktorá vám môže spôsobiť skutočné nepríjemnosti!

Skúsenosť pána Františka otriasla Slovenskom!

Všetko o autách nájdete na Carmagazin.sk — TU

Zdroj/Foto: Facebook