Obľúbená markizácka show Tvoja tvár znie povedome je už v plnom prúde a diváci sú každú nedeľu svedkami excelentných premien. Výraznou postavou sa rozhodne stáva mladý herec Dárius Koči, ktorý nemá problém stvárniť mužské aj ženské celebrity. V najbližšom kole ho však čaká obrovská výzva!

Miláčik žien sa v minulom kole šou Tvoja tvár znie povedome predstavil ako britská speváčka Shirley Bassey – v dokonalom kostýme by ho na ulici nespoznali ani najlepší kamaráti. Na záver programu sa už ale tradične odohral náhodný výber pre budúce kolo a práve Dáriusa šokoval pohľad na celebritu, s ktorou sa bude musieť popasovať.

darius koci

Sympaťákovi na šieste kolo pripadla náročná voľba – herec sa ukáže „v tele“ zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona! Koči to určite nebude mať jednoduché, nakoľko imitovať jedného z najslávnejších spevákov všetkých čias dokáže len hŕstka vyvolených. Práve na toto vystúpenie sa tak môžu diváci tešiť v najbližšom šiestom kole a my samy sme zvedavé, ako si s týmto číslom hviezda show poradí.

darius koci michael jackson

Zdroj/Foto: Instagram