Dara Rolins je aktuálne najsledovanejšou slovenskou ženou, o čo sa postaral jej marcový rozchod s raperom Rytmusom. Médiá, fanúšikovia a dokonca i známi sledujú každý speváčkin krok, aby sa dozvedeli, či náhodou do jej života neprišiel nový muž. Dara si už povedala dosť a na svoj Instagram napísala úprimnú spoveď.

Kým Patrik Vrbovský si po rozchode s Darou Rolins slobodu dlho neužíval a krátko nato sa dal dokopy s moderátorkou Jasminou Alagič, vedľa slovenskej speváčky zatiaľ ešte žiadny partner nestojí. I keď tento týždeň sa do médií dostala informácia, že známa blondínka už nie je sama – identitu svojho vyvoleného si zatiaľ necháva len pre seba.

Dara Rolins

Povedala si dosť

Vzhľadom k tomu, že sa obľúbená Slovenka v spoločnosti objavuje bez muža, neustále prichádza do kontaktu s otravnými otázkami alebo utešujúcimi frázami “neboj, veď ty si niekoho nájdeš”, čo ju už ale poriadne vytáča. A preto sa rozhodla prehovoriť o tom, že jej šťastie spočíva v úplne niečom inom ako v mužovi. „Neveriť tomu, že nehľadám šťastie, lebo ho už mám, môžu len tí, ktorí nevedia, čo je mať a milovať svoje dieťa. Rozhodne to neznamená, že nemám záujem o lásku muža:), nový vzťah, ale preboha??veta “neboj, veď ty si niekoho nájdeš”?alebo otázky, či som ešte stále sama, ma faakt rozbijajú:))???? Však nikto nemôže byť TAK naivný, aby si myslel, že na svete je len jeden chlap a jedno šťastie. V tom mojom svete zvlášť,“ napísala na Instagram Dara, ktorej najväčším šťastím je jej dcéra Laura.

Dara Rolins

Pochopia len matky

Speváčkine slová asi najviac pochopia mamičky, ktoré si taktiež prešli ťažkým a zraniteľným obdobím rozchodu. Odchod muža však pre nich neznamená koniec sveta, pretože stredom ich vesmíru nie je chlap, ale dieťa – a vždy aj bude. „KAŽDÝ nachádzame šťastie v niečom inom, v INEJ modifikácii vzťahu. Podstatné je, že ŠŤASTIE prichádza v rozličnom balení a my ho môžeme prežívať, aj keď práve nemáme ten “tradičný” vzťah ?☝?…“ týmito slovami ukončila spevácka diva svoj príspevok, za ktorý zožala u žien mimoriadny úspech, čo jej dali pocítiť vo forme komentov a srdiečok.

Celé znenie Darinho príspevku

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram