Šoubizová trojica Rytmus – Dara – Jasmina je naďalej stredobodom pozornosti Slovákov. Kým raper sa po zapieraní konečne priznal ku svojim citom k 28-ročnej moderátorke, Dara zverejnila záhadný odkaz. Žeby mala nervy na Rytmusa?

Nie je to tak dávno, čo nás šokoval nečakaný koniec šoubizovej dvojice Dara (45) a Rytmus (41) a už sa raper stihol postarať o ďalší rozruch. Aj keď sa už dlhšie pošuškávalo o jeho vzťahu s exotickou Jasminou Alagič (28), až pred pár hodinami sa odhodlal vyznať jej lásku aj verejne. Odvtedy si pod fotkami posielajú jeden srdiečkový odkaz za druhým.

Dara žije navonok tak ako doteraz a okrem Laury sa venuje naďalej milovanej hudbe, no na jej profile sa objavil záhadný odkaz, v ktorom hovorí o nervoch a zlom životnom kroku. Žeby to bola skrytá narážka na jej vzťah s Patrikom? Záver si urobte sami: „Neľutujte žiaden zlý krok alebo nerv, ktorý vám možno vyrobil. Pozitívne myšlienky a úsmev je liek na všetko. … Užívajte KAŽDÚ chvíľku, lebo čo sa deje TERAZ, v tejto chvíli je to JEDINÉ, čo dáva dokonalý zmysel a na čom naozaj záleží.

Rytmus začal nový život s Jasminou Alagič

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook