Módna ikona a obľúbená speváčka Dara Rolins si dopriala poriadny luxus v podobe vilky na exotickom ostrove. Domček si síce prenajala len nedávno, no už sem stihla pozvať aj svoje kolegynky, s ktorými strávila príjemný teambuilding. 

Dara Rolins je okrem svojej vášni k móde a hudbe známa aj láskou k cestovaniu a dovolenkovaniu. Podľa denníka Nový Čas si kráska dopriala vlastný raj na exotickom Bali v podobe luxusnej vily, ktorú už stihla aj poriadne otestovať. Speváčka navštívila tento ostrov už niekoľkokrát a stále sa naň rada vracia. Toto miesto jej natoľko učarovalo, že si tu prenajala plážovú vilku, ktorá jej bude k dispozícii po celý rok. Keďže je na Bali v poslednom období pomerne často, vlastné bývanie sa jej tam určite zíde a môže si tak užívať oddych v súkromí. Nedávno tam dokonca zobrala aj svojich kolegov, s ktorými si dopriala spoločný teambuilding.

Prenájom tohto domu však nie je lacnou záležitosťou a podľa informácií, ktoré uvádza portál cas.sk, si za ročný pobyt v domčeku zaplatí viac ako 30 000 eur. Dara však nevylúčila ani možnosť, že si nejakú nehnuteľnosť na tomto ostrove raz sama kúpi, nakoľko sa tam vracia naozaj často. Keďže speváčka žije pracovne vyťažený život, každý odpočinok je pre ňu vzácny a potrebuje ho čo najviac. Zdá sa, že exotické Bali je pre ňu to pravé miesto, kde si dokáže dokonale oddýchnuť a zabudnúť na okolitý svet.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook