Už niekoľko týždňov sú stredobodom bulváru bývalí partneri Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský. Hoci sú rozídení už viac ako polroka, ešte stále sú medzi nimi zrejme isté slová nevypovedané. Fanúšikovia tak zostali poriadne prekvapení, keď si dvojica postupne začala vymieňaňať prostredníctvom médií a sociálnych sietí verejné odkazy.

Ako sa vraví – každý pohár raz pretečie. Zdá sa, že samotná Dara už má tejto pomyselnej vojny s Rytmusom plné zuby a rozhodla sa na isté udalosti z posledných dní zareagovať. Konkrétne išlo o to, že na speváčkinom YouTube kanáli sa objavila pieseň, ktorú kedysi naspievala so svojím bývalým priateľom. Zverejnenie songu s výstižným názvom My dvaja tak mnohí začali pripisovať tomu, že populárna blondínka zrejme ešte nie je z rozchodu až taká vyliečená ako jej expartner.

dara rolins rytmus

Dara si ale povedala, že už bolo všetkého dosť, a na tieto domnienky rázne zareagovala. Na svojom profile oboznámila fanúšikov, čo si o celej veci myslí, pričom objasnila aj proces toho, akým spôsobom sa spomínaná pieseň ocitla na jej kanáli. Speváčka tvrdí, že v tom majú prsty úplne iní ľudia.

„Už tretí deň sa zas rieši, že som JA pridala na svoj youtubový kanál duet s Rytmusom. Vraj si nedám pokoj a provokujem:) Nieže by som bola taký sebestred a myslela si, že ste to všetci zaregistrovali, ale pre tých, ktorí áno, na upresnenie – interpreti riešia hudbu, cesty, ako ju k vám dostať, už rieši niekto iný a ani v tomto prípade nejde o jedného človeka, ale tím ľudí, kde má každý na starosť niečo iné. O môj youtubový kanál sa starajú chlapci z @rukahore . Je mi dosť jedno, KEDY tam pridávajú ďalšie veci, viem len “čo”. Pridali VŠETKY pesničky z ETC, na ktoré NEbudeme točiť klip – nie LEN náš duet. To preto, aby bolo pre fanúšikov k dispozícii aspoň audio. Ináč, oceňujem váš timing @rukahore.V týchto pohnutých časoch sa mi takáto pekná kauzička extrémne hodí,“ napísala Rolins vo svojom príspevku, čím sa očividne snažila vyvrátiť akékoľvek spojitosti medzi publikovaním piesní a spomienkami na bývalú lásku.

Pieseň MY DVAJA

Zdroj: Instagram/DaraRolins | Foto: Instagram/DaraRolins, Facebook/DaraRolinsOfficial