Krásna, úspešná, milá a napriek tomu sama – mysleli si ešte donedávna mnohí o speváčke Dare Rolins. Ona si však posledný polrok v tichosti užívala novú lásku, ktorú našla v náručí známeho športovca Pavla Nedvěda.

Dara vyšla s pravdou von iba pred dvomi týžďnami, keď na svojom Instagrame verejne priznala, že miluje futbalistu Pavla Nedvěda. Odvtedy už stihla obdržať stovky pozitívnych reakcií od fanúšikov, ktorí sa z jej nového vzťahu úprimne tešia.

Teraz sa so svojimi priaznivcami kráska opäť podelila o pár čarovných momentov. Uviedla pri nich, že nejakú chvíľu premýšlala nad popism, ktorý by ich najlepšie vystihoval. ,,Vzťahové záležitosti sú proste tenký ľad, pretože ľudia prežívajú tie svoje inak, než aké merítka majú potom na prejavy tých druhých. Ja sama som na to veľmi citlivá a často mi napadne, či by som si zrovna tento pocit nenechala len pre seba… Na druhej strane viem podľa seba, ako ma vie potešiť, keď sa niekto z rady mojich obľúbencov zverí, podelí, vkusne pochváli etc… ,“ zanechala pri romantických záberoch s novým priateľom známa speváčka.

Mamička 13-ročnej Laury, s ktorou sa k vianočnému stromčeku spoločne poriadne vyfintili,  ľuďom zároveň popriala, aby boli ich srdcia plné lásky. ,,By som neverila, že aj mňa dobehne ku koncu roka takáto romantická nálada:))…,“ doplnila Dara žiariaca po Pavlovom boku šťastím.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins pavel nedved

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi