Dara Rolins je v československom šoubiznise ako ryba vo vode, veď na scéne sa pohybuje už od útleho veku, kde svojím hlasom a krásou vedela vždy zaujať masy ľudí. Speváčka zaručene nezaháľa ani dnes a vo svojich 44 rokoch vie stále ohúriť množstvo fanúšikov, či už jedinečnou hudbou alebo dokonalým telom, ktoré veľmi rada vystavuje na obdiv na svojom instagramovom účte.

Talentovanej speváčke už síce vidno nejaké tie vrásky, no nič jej nebráni v tom, aby bez problémov prezentovala svoje telo, ktoré má dokonalejšie ako čerstvá dvadsiatka. To, že sa za svoju postavu rozhodne nehanbí, dokazuje aj najnovšou fotkou na Instagrame, kde je sympatická blondínka v miernom predklone, v ktorom naplno vynikne jej vytvarovaný zadok v zvodných ružových gaťkách. Fotka však vyvolala veľkú diskusiu o tom, čo týmto vyšpúleným zadkom chcela speváčka vlastne povedať a či je vhodné, aby sa vzhľadom k jej veku prezentovala práve týmto spôsom.

,,Stara baba si hraje na mladou. Trochu soudnosti pani skoro 50 by to chtelo,“ znel jeden z komentárov. Nezaostávala za ním ani slečna, ktorá sa pohoršovala nad speváčkiným zadkom: ,,Preco by to mala byt hned zavist? Telo moze mat pekne ale ani mne by sa nepacilo keby moja mama vytrca rit na instagrame.“ Po lavíne, ktorá sa spustila na predmetné názory, zareagovala aj samotná speváčka s výzorom bohyne. A tá si po hlave rozhodne skákať nenechá! ,,SSSAK ale nejdes ty niekam?!? Čo ta je do mojho instagramu a mojho zadku?!?:)) Ked sa ti nelubi, na iny sa kukaj. Alebo nekukaj, zaoberaj sa teda zmysluplnejsimi vecami. MNA zadky baviaaaa:)) Chlapske, zenske- totalny objekt mojho zaujmu! A ked bude ten moj vyzerat v 50 jak teraz -a to mam ze absolutne v plane- budem ho vystrkovat este vaaaac. A teba by som poprosila vynechat v tvojich hlasnych uvahach, co je vhodne pre MOJE dieta. VEEELMI tenky lad po ktorom naslapujes. Co by sa pacilo tebe a tvojej mame mi je jedno, moze byt aj tebe a pri tom by som zostala,“ dodala speváčka. A my teda Darin zadok rozhodne žereme! :)

Dara Rolins

,,Kontroverzné“ fotky Dary Rolins si môžete pozrieť >>>TU<<< a >>>TU<<<

Foto: Instagram