Dara Rolins opäť prekvapuje a dokazuje, ako se*y dokáže byť aj vo svojich 44 rokoch. Naša hudobná ikona nedávno predstavila svoj nový videoklip k skladbe „Zákon“, v ktorom sa mení ako chameleón, pričom okrem dômyselných outfitov strieda účesy, a dokonca aj farbu očí!

Najväčšiu pochvalu však Dara získala za parochňu, imitujucu dlhé tmavo hnedé vlasy, ktorá jej skutočne nesmierne pristane. Novým účesom tak zmyselná diva zavŕšila veľkolepé dielo stylistov, ktorí ju odeli do čiernych nohavíc a saka, rafinovane zahaľujúceho jej nahé telo. Energická Dara pôsobí v novom videoklipe naozaj skvostne, pričom ju mnohí prirovnávajú k americkej hviezde Kim Kardashian. Fanúšikovia túto novinku milujú a na adresu speváckej ikony vyslovujú samé superlatívy.

K prianiam nadšených fanúšikov, ktorí ju vyzývajú k tomu, aby si svoje vlasy nafarbila na hnedo, Dara dodáva jediné: „Tak vraj toto a takto:)) !!!?? Brunetka u vás víťazí na plnej čiare ?? – aj u mojej mamy a segry btw:)… Ssssakra… len dúfam, že teraz nemá prísť ten moment, kedy sa očakáva, že sa prefarbím :)) lebo do toho faakt nejdem mami:))))“

Daru Rolins a jej nový videoklip k singlu Zákon si môžete pozrieť >>> TU <<<

Zdroj: Instagram, Youtube