Dara Rolins nie je len slovenská speváčka, ale aj uznávaná módna ikona. Módu má jednoducho v krvi a zdá sa, že jej desaťročná dcéra Lola pôjde v rovnakých šľapajách. Stáva sa totiž jej vernou kópiou, a tak sa niet čo čudovať, že už v tak skorom veku je postupne zasvätená do sveta biznisu.

Dara sa v priebehu rokov stala uznávanou značkou, ktorá ovplyvňuje tisíce fanúšikov. Hudba, ktorú počúva, jedlo, ktoré si vychutnáva, outfity, ktoré nosí, sú neustále pod drobnohľadom jej priaznivcov. Už vieme, že pred pár rokmi vytvorila svoju vlastnú kolekciu oblečenia a nerobí jej problém podnikať ani s nábytkom. No tentokrát išla do niečoho nového a rovno so svojou dcérou.

Sympatická blondínka v prvý júnový deň (na deň detí) odprezentovala prvý spoločný projekt s Lolou, ktorá bola plnohodnotnou členkou tímu. ,,Musím sa vám pochváliť. DNES má premiéru naša prvá spolupráca. A viete koho tým myslím a prečo práve dnes? Hovorím o mne a mojej blonďatej Lole a našom historicky prvom, spoločnom počine. Spojili sme svoje sily aj fantáziu. Vymysleli sme dva batohy pre malých aj veľkých milovníkov dobrého štýlu a dvoch voľných rúk. Bol to pre nás neskutočný zážitok vymýšľať a tvoriť takto spoločne. Skromne dúfame, že sa naše nadšenie prenesie aj na vás,“ podelila sa so svojou novinkou na sociálnej sieti.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram