Spevácka diva a módna ikona mnohých slovenských a českých žien Dara Rolins má vo svojich 44 rokoch závideniahodnú postavu. Zdravý životný štýl, vytrvalosť a chuť na sebe makať sa na speváčkinej figúre podpísali v podobe dokonale vyrysovaných svalov, ktoré dennodenne dostávajú zabrať.

Je preto nepochopiteľné, ako sa do krásnej a dokonalej Dary pustili jej foloweri na Insagrame. Po zverejnení fotky z Dubaja, na ktorej vyšportovaná blondínka pózuje nenalíčená v se*y bikinách, začali mnohí z nich chŕliť kritické poznámky na adresu jej postavy. Najmä českí závistlivci pripojili k fotografii takéto nelichotivé komentáre: „Začínaš vypadat jak chlap…“ alebo „Ztráciš ženskost!!!!! Prosím už nehubni!!!!!!!!!! ?“.

Je pravda, že make up robí zázraky a nenalíčená Dara vyzerá ako každá iná žena bez líčidiel na tvári. Preto ju niektorí fanúšikovia na zábere nespoznávajú a tvrdia, že na fotke nie je ona. Kritizovať tak krásnu a vyšportovanú postavu z vysedeného gauča, mať pri tom vyložené nohy na stole a nalievať sa litrami Coly sa, žiaľ, pre väčšinu neprajníkov, stalo národným športom.

Dara, vyzeráš úžasne. Len tak ďalej!

Zdroj: Instagram