Už sa z toho dostala?! Dara Rolins len nedávno prešla náročným ukončením sedemročného vzťahu s Patrikom Vrbovským. Najväčším kameňom úrazu bol však nový románik, ktorý jej bývalý partner ohlásil krátko po ich rozchode. 

Sociálne siete známej speváčky tak zaplavili dojemné a smutné odkazy, ktoré venovala svojmu EX. „Niekedy Vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj,“ znela časť jej prejavu v príspevku, ktorý nájdete >>>TU<<<.

Neskôr speváčka prehovorila aj o dôvode, ktorý ju dohnal k jej verejnej spovedi. „Mňa nemrzí, že zas miluje. Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz. Po skoro siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach,“ Dara vyjadrila názor na príspevok, ktorý raper venoval svojej novej láske Jasmine Alagič. Nájdete ho >>>TU<<<.

Už sa viac netrápi

Podľa všetkého sa hviezdna tvár z ťažkého trápenia konečne dostala. Spolu so svojou tanečnou skupinou vycestovala do Talianska, kde si užíva more, slnko a množstvo dobrého vína. Každá žena predsa vie, že to je najlepšia kombinácia na zničenie depresie.?

Na zverejnených záberoch konečne vidíme Daru, ktorá žiari šťastím. Je teda viac než jasné, že provokácia Rytmusa a Jasminy (smerujúce najmä neprajníkom na Instagrame) sa jej už viac netýka a príspevky, ktoré ju predtým zraňovali, už zahodila za hlavu.

Zábery z babskej jazdy Dary Rolins

https://streamable.com/1fezc

https://streamable.com/3b2mf

https://streamable.com/n8k0p

Foto: Instagram, Archív SlovakWoman l Video: Streamable.com