Dara Rolins bola po ukončení 7-ročného vzťahu s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským častokrát spájaná s neznámymi mužmi, pričom nechýbali ani fotografie zo spoločných udalostí či dokonca zábery z baru pri výmene bozkov na tvár. Tentokrát sa však jej fanúšikom naskytol pohľad na poriadného fešáka, ktorý zaplavil jej sociálne siete.

Reč je o českom pilotovi Martinovi, ktorý sa so slovenskou hviezdou stretol počas reklamnej spolupráce. „Radosť som mala z možnosti stretnúť sa s ním osobne a byť vďaka natáčaniu spotu na návšteve v jeho absolútne fascinujúcom svete,“ zneli prvé verejné slová od Rolins na jeho adresu. Nasledovalo pár spoločných záberov, a tak netrvalo dlho, kým si fanúšikovia spojili 2 plus 2.

Pod Darinými najnovšími príspevkami sa tak objavilo množstvo odkazov na sympatického Martina a názory, že im to spolu ako dvojici veľmi pristane. Toto podpichovanie o novom vzťahu zaznamenala i samotná speváčka, a tak sa rozhodla svojim verným priaznivcom vysvetliť, ako to medzi ňou a Martinom skutočne je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oceňujem vašu snahu vybrať mi ženícha,“ Rolins predniesla s vtipom a následne vyložila karty na stôl. „Až príde čas, ten prvý, v neposlednom rade nezadaný chlap, sama vám ho rada predstavím. Zatiaľ však naďalej cítim výraznú potrebu dýchať slobodný vzduch,“ speváčka uviedla veci a domnienky na pravú mieru. Napriek tomu musíme uznať, že by im to s Maťom rozhodne pristalo! Ich spoločné foto nájdete v článku nižšie.

Verejné vyjadrenie Dary Rolins
Dara Rolins a Martin Šonka
Dara Rolins a Martin Šonka
Dara Rolins a Martin Šonka
Dara Rolins a Martin Šonka
Dara Rolins a Martin Šonka

Foto: Instagram/Dara Rolins, Martin Šonka