Slovenská hudobná kráska Dara Rolins sa pred pár dňami vrátila z exotickej dovolenky na Bali, kde si užívala slnečné lúče na pláži. Po dlhých rokoch sa jej podarilo zorganizovať babskú jazdu, kde si vychutnala chvíle so svojimi tanečníčkami. Pravidelne svojich fanúšikov zásobovala fotkami v plavkách s úsmevom na tvári, no po príchode domov neohúrila postavou, ale účesom.

Dara si zakladá na starostlivosti o seba, vrátane využívania rôznych krémov na pokožku a vhodných prípravkov na jej hrivu plnú hustých vlasov. O to viac bola šokujúcejšia jej najnovšia fotografia, ktorá nechala fanúšikov v nemom úžase. Niektorí z jej nového looku však nadšení neboli. ,,Vážne toto Dara chcela? Žiaľ, vyzerá minimálne na 55 rokov,“ napísala jedna z fanúšičiek, ktorá bola rozčarovaná z jej nového účesu.

Pravdou však je, že jej nový look bol vytvorený kvôli novému videoklipu. Potvrdil to aj známy stylista a vizážista Lukáš Kimlička. ,,Keď mi na začiatku leta zavolala, aby som jej vymyslel, obliekol a nalíčil klip, v prvom momente som si myslel, že si niekto zo mňa robí srandu a v druhom momente som spadol zo stoličky. Robiť niečo také a ešte k tomu s ňou bol sen, ktorý sa splnil. Ďakujem za túto príležitosť a za dôveru,“ napísal k spoločnej fotke nadšený Lukáš.

Prečítajte si tiež

Presvitajúce plavy a naolejovaná prdel: Dara Rolins sa vlní v novom klipe ako divoká gazela!

Zdroj | Foto: Instagram