10. augusta sa v Prahe konal veľký letný festival plný zvučných mien – na Dance Divas zavítala aj obľúbená slovenská speváčka Dara Rolins, ktorá fanúšikov doslova šokovala. Sporo odetá blondínka rajcovala len v čiernom čipkovanom negližé – TAKTO hriešna ešte na vystúpení nebola!

Milovaná Dara Rolins sa nedávno ukázala na festivale Dance Divas, kde na seba strhla všetky pohľady. Speváčka síce nepatrí ku konzervatívnym performérkam, no za takýto extravagantný outfit by sa nemusela hanbiť ani škandalózna Britney Spears! Vďaka Darinej odvážnej „hre“ sa Praha rozpálila až do bodu varu…

dara rolins

Dara Rolins je obdarená ukážkovým telom, o čom sme sa nie raz presvedčili. Vyrysované brucho, pevné prsia a okrúhly zadoček – to sú jej najväčšie tromfy v Slovenkách podniecujúce závisť.

Keď to máš, tak to ukáž – to je heslo, ktorým sa speváčka riadila pri výbere outfitu. Rolins chcela byť provokatívna a podarilo sa jej to – zvodné čipkované negližé odhaľovalo viac, ako zakrývalo. Riskantný výstrih, ktorý mohol kedykoľvek odhaliť Darine intímne partie, korešpondoval s vyzývavým čipkovaným spodkom. Odvážna blondínka zo seba spravila prvotriednu a bezkonkurenčnú samicu. Čo ju však motivovalo pri výbere takého rajcovného outfitu? Snaha pomstiť sa svojmu ex Rytmusovi, túžba pokoriť sokyňu Alagič alebo zálusk na nového milenca? Dosť bolo špekulovania! Pozrime sa spolu radšej na to, ako to Dare v ten večer svedčalo.

Zábery z akcie >>>TU<<<

dara rolins

Český moderátor Michal Čoudek pridal na svoj Instagram šteklivý záber Darinho zadočku s komentárom: „Túto momentku milujem!“ Nuž, milujeme ju aj my a miluje ju aj Dara, ktorá mu intímny príspevok okomentovala. FOTO >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Extra, Instagram