Dramatický rozchod Dary Rolins (45) a Patrika Vrbovského (41) stále neutícha. Napriek tomu, že vo vyjadrení rozpadnutej dvojice odzneli slová ako „ostávame priateľmi“, sa zdá, že pravda je úplne iná. Podľa všetkého tento vyrovnaný stav zmenilo práve správanie sa čerstvo zamilovaného rapera do mladej krásky Jasminy Alagič (29).

Po tom, čo si Rytmus našiel novú lásku svojho života, prišiel rad na poriadnu dávku ostrých odkazov. Zatiaľ čo Dara len márne hľadala slová a netajila ani smútok, Patrik v tom mal jasno. „Nebudem potláčať svoje city predsa preto, čo povedia bývalé frajerky,“ reagoval v rozhovore, ktorý si môžete prečítať >>>TU<<<.

Po krátkej odmlke však prišla pre blonďavú speváčku ďalšia rana. Z Rytmusovych sociálnych sietí sa totiž postupne vytrácajú akékoľvek ich spoločné spomienky. Videá či fotografie? Tie s Darou by ste hľadali veľmi dlho. „Je to gesto hodné zrelého muža,poznamenala sklamaná Rolins pred krátkym časom.

To však vôbec nie je všetko. Táto „recyklácia spomienok“ najnovšie postihla aj ich zamilovanú skladbu s názvom 8. október, ktorú zložil známy raper práve pre Daru. Po tom, čo sa speváčke dostala táto informácia do uší, nedokázala skryť zhrozenie a opätovné sklamanie.

Joj… Ježiš, to mi ani nehovor. To mi úplne ničí ilúzie, ktoré mi zostali. Nechcem o tom ani počuť, ani vedieť,“ priznala úprimne. „Príde mi to úplne, sorry, ale trápne a smutné,“ dodala na adresu svojho bývalého partnera, pričom si vôbec vôbec nedávala servítku pred ústa.

Dara Rolins

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Cas.sk