Dara Rolins, ktorá len prednedávnom prešla rozchodom s Patrikom “Rytmusom” Vrbovským, si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Tentokrát sa temperamentná blondínka rozhodla zareagovať na jej pôsobenie na sociálnych sieťach.

Ako mnohé ďalšie známe tváre, aj Dara Rolins patrí k ambasádorom značiek, ktoré denne prezentuje tisícom fanúšikov. Práve to dohnalo množstvo jej sledujúcich k negatívnym komentárom, ktoré na účte sympatickej speváčky postupne pribúdalo.

K celej situácií sa vyjadrila

Všimla som si v komentoch na moje nedávne posty medzi povzbudzúco-lichotivými správami aj rôzne otázky, názory týkajúce sa môjho promovania produktov, značiek, atď.. Vraj je už toho plný Instagram etc. Rozhodne sa nemýlite, ale využitie aj týchto ciest je už dnes predsa prirodzený vývoj vecí. A deje sa tak všade a áno, v istej miere aj u mňa. Schválne píšem V ISTEJ, pretože ak by som vám prezentovala VŠETKO, čo mi je ponúkané mať, jesť, používať, nosiť, propagovať…zatočila by sa vám z toho hlava☠ a ja by som o váš záujem byť so mnou v kontakte zákonite prišla. Na druhej strane- byť tvárou, ambasádorkou, partnerkou, propagátorkou niektorých myšlienok, značiek a produktov je v mojej profesií bežné. Cením si, že váš záujem o mňa generuje záujem značiek, s ktorými spolupracovať je aj pre mňa česť. Ja sama si z tej ohromnej palety vyberám veľmi rozvážne, s kým/čím spojím svoje meno. Vyberám si len to, s čím sa dokážem celkom prirodzene zžit, čo mi je blízke, čo sa mi páči, čo ma “doplňuje”. S ľahkosťou mne vlastnou a bez výčitiek dokázem povedať nie, pretože ma nič netlačí. Hudba je totiž stále spoľahlivý a primárny zdroj mojej obživy?⭐???. A nič nie je pre mňa, pre Daru dôležitejšie ako stratiť autenticitu a uveriteľnosť. Vážim si to, čo medzi sebou máme:)??. Myslím vás, mojich fanúšikov, ktorí ma čítate, sledujete, odoberáte?. A preto, môžete mi veriť, že ak niečo “sklonujem” na fotografiách na mojich soc.sieťach, ide o veci, ktoré celkom prirodzene patria do môjho života. A že som pred rokom používala niečo iné?? A vy jete iba v jednej reštaurácií? Používate jeden parfém? Nemeníte nálady, chute, potreby? Lebo ja áno:). V týchto súvislostiach som večne v strehu, pripravená vyskúšať, ochutnať , objavovať nové, neobjavené:)??❤??,“ preniesla na obranu svojho dobrého mena a my nemôžme nič iné, než súhlasiť.

Celý príspevok nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram