30. júna odštartoval v Karlovych Varoch 57. ročník medzinárodného filmového festivalu, ktorý už tradične poctili svojou návštevou významní umelci. Po červenom koberci sa prešla aj obľúbená speváčka Dara Rolins s dcérou Laurou.

Dara Rolins vyzerá bravúrne aj v teplákoch, no treba uznať, že keď sa navlečie do elegantnej róby, všetkým spadne sánka. Inak tomu nebolo ani na prestížnej filmovej udalosti.

Úspešná speváčka a zároveň pre mnohých módna ikona zavítala medzi hviezdy strieborného plátna v unikátnom oranžovom komplete, o ktorý sa postaral jej multitalentovaný kamarát Lukáš Kimlička. „Od začiatku sme si hovorili, že čiernej je dosť, a že by som dnes chcela byť za mandarínku,“ zavtipkovala si v rozhovore pre Plusku očarujúca blondínka.

Dara Rolins do známeho kúpeľného mesta nedocestovala sama. Namiesto partnera Pavla Nedvěda jej však robila spoločnosť 15-ročná dcéra Lola, ktorá sa predviedla v trendy holografických obtiahnutých šatách. Pozrite sa, aké boli obe nádherné, hotové svetové celebrity!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins s dcérou v Karlovych Varoch

dara rolins karlove vary

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/dararolins_vermi, joj, sk, cervenykoberec.cz, elleczech/alexandrazenata