Krásna, talentovaná, inteligentná, ale aj veľmi šľachetná. Taká je slovenská speváčka Dara Rolins, ktorá sa najnovšie obrátila na ľudí s prosbou o pomoc. Nie však pre ňu samotnú, ale pre jej chorú kamarátku Paulínku.

,,Toto je moja kamarátka Paulínka. Už pred rokom som vám o nej písala v súvislosti s mojou prosbou na vás,“ predniesla pred viac než pol milióna fanúšikmi na Instagrame Dara Rolins, ktorá predstavila dievčatko nachádzajúce sa na fotke vedľa nej.

Speváčka sa prostredníctvom sociálnej siete obracia na všetkých Slovákov, ktorí majú možnosť venovať 2 % z daní. ,,Vaša peňaženka to nepocíti a vy miesto štátu pošlete peniaze tam, kde ich naozaj potrebujú. V tomto prípade mojej malej kamarátke Paulínke, ktorá bojuje každý deň so svojou krutou diagnózou,“ uviedla Dara. Dievčatko totiž trpí epilepsiou, spastickou diparézou, skoliózou, inkontinenciou či čiastočnou slepotou.

Dara Rolins

Peniaze by tak Paulínke mohli pomôcť k pokrytiu nákladov na potrebné rehabilitácie. ,,Katka, jej mamina, je moja kamarátka, a preto je moja prosba osobná. Ich úsmev je pre mňa vždy tou najlepšou terapiou a učí ma pokore a vďačnosti nad možnosťou žiť „môj život“ so všetkými tými benefitami, ktoré tak často považujeme za samozrejmosť. A z titulu svojej možnosti oslovovať davy:), prosím, pomôžte,“ uzavrela známa umelkyňa. V prípade, že sa rozhodnete Paulínke pomôcť, môžete tak spraviť — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi