Od doby, ako si Dara Rolins a Rytmus dali zbohom, sa s populárnou speváčkou spájali rôznymi muži. Najnovšie sa však do médií dostali zábery, ktoré nie sú lichotivé ani pre jednu stranu. Blondínka si totiž vymieňala bozky so ženatým chlapom!

Kým Rytmus si užíva už nejaký ten mesiac novú lásku s Jasminou Alagič, po boku Dary Rolins oficiálne zatiaľ žiadny vyvolený nestojí. Aj keď je to možno len otázkou času, keďže portál Extra.cz zverejnil poriadne šokujúce zábery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Nová láska?

Po koncerte, ktorý pred pár dňami speváčka absolvovala v pražskej Lucerne, bola prichytená vo vášnivej debate s Tomášom Sedláčkom, ktorý je vraj bohatým ekonómom. Podľa dostupných fotiek to ale vyzerá tak, že dvojica neostala len pri slovách. „Dara Rolins sa po koncerte dlho bozkávala s bohatým ekonómom,“ znie vyjadrenie paparazzi agentúry, ktorá má na svedomí spomínané pikantné momentky.

Dara Rolins

Muž s háčikom

Samozrejme, na nežnôstkach medzi Darou a Tomášom by nebolo nič zlé, práve naopak. Fanúšikovia by sa určite potešili informácii, že kráska našla opäť lásku. Má to ale jeden háčik, 41-ročný Sedláček je ženatý. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa bude táto romanca ďalej rozvíjať.

Paparazzi zábery Dary a Tomáša si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi