Tak tomuto hovoríme žena roka! Dara Rolins sa má rozhodne čím chváliť. Napriek nedávnemu ukončeniu sedemročného vzťahu s Patrikom Vrbovským sa zdá, že jej šťastie rozhodne nechýba. Dokazuje to aj verejnými odkazmi na sociálnych sieťach, ktorými teší nielen ženy, ale aj mužov.

Dara len nedávno predviedla vyšportovanú postavu počas jedného z mnohých koncertov v Prahe, konkrétne sa jednalo o festival Dance Divas, kde sa objavila vo vyzývavom čipkovanom kostýme, a neprešiel ani deň a blonďavá bohyňa opäť dokázala, že vek je len číslo. Na jej sociálnej sieti totiž pribudol ďalší odvážny záber, avšak tentokrát ukázala svojim fanúšikom rozhodne viac, než čakali.

Fotka rovno zo sprchy

Ste vaňa alebo sprcha typ? Ja rozhodne sprcha. Zakloniť hlavu, zatvoriť oči a nechať vodu pracovať pre mňa,“ dodala k záberu, na ktorom ju môžeme vidieť v plavkách, z ktorých vytŕčajú jej ženské prednosti. Toto že je telo štyridsaťpäť ročnej ženy? Wau! Musíme uznať, že touto odvážnou snímkou sa Dara stáva oficiálnou inšpiráciou pre nás všetky! ?

Fotku Dary Rolins v sprche si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram