Pohodlné oblečenie a tenisky sú u Dary Rolins najčastejšou voľbou. Pri špeciálnych príležitostiach vie však speváčka vytiahnuť zo skrine aj poriadne originálne se*y kúsky. A čo zvolila na taliansku svadbu?

Najlepšie oblečená žena československého šoubiznisu či módna ikona. Aj takéto označenia pravidelne prislúchajú Dare Rolins, ktorá si so svojou tvárou a postavou môže i v 50-tke obliecť skutočne čokoľvek a bude vyzerať senzačne.

Fanúšikovia sú u obľúbenej speváčky zvyknutí na voľné kúsky, v ktorých trávi bežné dni, či extravaganciu, akú zase uprednostňuje na foteniach či slávnostnejších udalostiach. Tá posledná sa však u blondínky niesla v úplne inom looku.

Hudobná star sa sledovateľom na Instagrame prihovorila z podľa jej slov kúzelného talianskeho mesta Umbria. Práve tam sa konala svadba jedného z najbližších priateľov Darinho partnera Pavla Nedvěda.

,,Bola krásna, bola štýlová, trvala tri dni a bola plná emócií, takže zážitok:). A keď už sme pri tej láske, vám všetkým – krásny 1. máj, lásky čas jak vyšitý,“ napísala Darinka k snímkam, na ktorých ukázala svoj elegantný čierny outfit. Jednoduché midi šaty doplnila trblietavými topánkami a zlatou kabelkou, a pred chladnejším počasím sa vyzbrojila aj krátkym sačkom. Dara sa tak odprezentovala ako skutočná dámička!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi