Úprimné kamarátstva či dobré profesionálne vzťahy sú v slovenskom šoubiznise krehkejšie ako kdekoľvek inde. Na prvý pohľad sa môže zdať, že niektoré celebrity sú dokonca šťastné, ak sa inej známej osobnosti prihodí niečo zlé. To však nie je prípad vynikajúcej moderátorky Adely Vinczeovej, ktorej prosba nakoniec vyriešila zúfalú situáciu.

Slovenská speváčka Dara Rolins sa v predchádzajúcich dňoch rozhodla poskytnúť rozhovor týždenníku Instinkt. Predpokladala, že téma bude zameraná predovšetkým na jej rozchod s raperom Rytmusom, no intímne otázky uzavrela vyjadrením, že jednoducho potrebuje viac lásky a pozornosti. Jej odpoveď ju však vrátila do minulosti, keď si spomenula na nepríjemný zážitok spred pár mesiacov.

Mama desaťročnej dcéry Loly sa totiž rozhodla nakúpiť vianočné darčeky práve v Bratislave. Spokojná s nákupmi zaparkovala ,,nafulované“ auto pred bytovkou svojich rodičov, no keď ráno plánovala cestu do rádia za Adelou Vinczeovou, zostala v nemom úžase. Jej luxusný tátoš bol fuč.

Zúfalá Rolins zavolala moderátorke a ospravedlnila sa, že sa, bohužiaľ, nemôže dostaviť, keďže musí ísť na políciu. Manželku moderátora Televíznych novín sa to hlboko dotklo a v éteri rádia spustila výzvu: ,,Uvedomte si, prosím, páni zlodeji, že Dara má v kufri darčeky pre Lauru. Urobíte niekoľko ľudí nešťastných naraz. Vráťte jej auto, prosím.“  

Adeline vľúdne slová zrejme vyvolali v zlodejoch výčitky svedomia. Ukradnuté auto sa nakoniec našlo zaparkované v lese bez akéhokoľvek poškodenia s plným kufrom Lauriných darčekov. Na zasneženej kapote bolo dokonca prstom namaľované srdiečko. Speváčka priznala, že ju prekvapilo, že svojich obdivovateľov má aj medzi zlodejmi.

Vianoce boli vďaka Adele zachránené

Zdroj: pluska.sk, instinkt.sk  |  Foto: Instagram, Facebook