Slovenská speváčka Dara Rolins (46) má za sebou poriadne náročné odbobie. Niekoľkodňové natáčanie v Amerike striedala účasť na rôznych reklamných akciách, čo sa však nezaobišlo bez zdravotnej komplikácie!

Rolins sa pred krátkym časom objavila na akcii známej kozmetickej spoločnosti, ktorej tvárou je už niekoľko rokov. Pravdou však je, že napriek neprestávajúcemu úsmevu na tvári trápili hudobnú divu poriadne bolesti. Dôvodom bola pritom nehoda, ktorá sa jej stala vo vlastnom dome.

Dara si totiž počas bežného večera spôsobila nešťastnou náhodou zlomeninu malíčka na nohe. Stalo sa tak v momente, keď si šla po pohár vody a omylom zakopka o kuchynskú stoličku. „Tak trošku sa dnes trápim. Je pekný, je modrý, je veľký, veľmi krásne,“ uviedla Rolins s iróniou pre Topky.sk.

Napriek tomu, že musela speváčka počas prebiehajúcich a neodkladných akcií užívať tabletky proti bolesti, jej čas na oddych ešte neprišiel. Práve naopak. Dara má aktuálne pred sebou veľký koncert, ktorý jej kvôli zdravotnej komplikácii robí obavy. „Neviem, či to odspievam,“ priznala, pričom dodala, že bude zrejme na pódiu potrebovať opornú stoličku.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Dara Rolins, Twitter, Facebook