V piatok si množstvo známych športovcov a raperov zmeralo sily v boxerskom ringu. Svoje bojové umenie na Fight Night Challenge predviedol aj obľúbený interpret Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý sa ukázal po boku nie menej známej populárnej krásky. Ľudia na sociálnych sieťach najskôr neverili vlastným očiam. 

Potetovaný otecko takmer 3-ročného synčeka na bojovom podujatí zvíťazil nad raperom Denisom Domareckým alias Molochom Vlavo. Na Patrika bola právom hrdá aj jeho pani manželka Jasmina Alagič.

,,Včera sme mali krásny večer, toľko úžasných ľudí okolo nás, krásny výsledok, všade motivácia. Ďakujem, že toto môžeme žiť s ním po boku, ruka v ruke s legendou,“ napísala na Instagram známa televízna moderátorka k niekoľkým snímkam. Na jednej z fotografií, ktoré balkánska kráska zdieľala s fanúšikmi, sa istej skupine sledovateľov niečo nezdalo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ide o nádherný moment, kedy Rytmus objíma svoju milovanú polovičku a bozkáva ju na líce. Avšak niektorí ľudia sa pri prvom pohľade na fotku domnievali, že v náručí Vrbovského žiari jeho bývalá partnerka speváčka Dara Rolins. Keď sa ale človek pozrie bližšie, je jasné, ktorá pôvabná Slovenka sa hrdo a láskavo usmieva. Vidíte tam podobu aj vy?

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic/dararolins_vermi