Obľúbená speváčka Dara Rolins je atraktívna a talentovaná žena, ktorá si nepochybne užíva obrovské množstvo pánskych lichôtok. Avšak od vzťahu s raperom Patrikom Vrbovským sa od januára 2018 na verejnosti so žiadnym mužom neukázala. 

49-ročná kráska našla teplo v náručí najúspešnejšieho českého futbalistu Pavela Nedvěda, pričom ich tajomstvo prasklo až po pol roku. ,,Áno, je to pravda, od leta sme prepojili pracovné a príjemnejšie povinnosti v Taliansku,“ prezradila pre portál Super.cz pôvabná mamička.

,,Za tento vzťah vďačím vlastne svojej džínsovej kolekcii. Bez nej a mojich ciest do Talianska by sme na seba najskôr nenarazili,“ odtajnila popová interpretka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Áno, nejde len o románik,“ uviedla Dara, ktorá svoj vzťah s úspešným športovcom myslí vážne. Nateraz si však chce nechať súkromie len pre seba. ,,Nehnevajte sa, ale viac sa zverovať nechcem. Sme šťastní, že sa nám podarilo nechať si to tak dlho pre seba a vlastne po prvý raz v živote prežiť tie najkrajšie začiatky vzťahu len vo dvojici, bez publika a asistencie médií,“ vyjadrila sa pre vyššie spomenutý zdroj kráska.

Zdroj: Super.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi