Kým Rytmus si užíva lásku priateľky Jasminy Alagič, jeho bývalá priateľka Dara Rolins je zatiaľ stále single. Vrásky nad rozpadnutým vzťahom si však už nerobí, je totiž krajšia než kedykoľvek predtým a dokonca pripravená na nového muža!

Dara Rolins sa včera zúčastnila krstu nového parfumu spoločnosti Avon, ktorého sa stala tvárou. Pri tejto slávnostnej príležitosti sa už z i tak krásnej speváčky stala doslova nádherná kráľovná.

Pri 45-ročnej blondínke sme zväčša zvyknutí na športovejšie outfity, v ktorých sa cíti pohodlne a zároveň pôsobí veľmi šik. Ružovými princeznovskými šatami, vysokými topánkami a rozpustenými vlnami preto musela Dara všetkým prítomným vyraziť dych. Navyše žiarila ako slniečko a na každú stranu rozdávala úsmevy, čo jej dodalo ešte väčší punc.

Dara Rolins

Speváčka si našla čas aj na pár zvedavých otázok od novinárov, pričom pre redakciu Šarm sa sama rozrečnila na tému MUŽI. „Ak vás zaujíma, či mám nového frajera, nemám,“ s úsmevom prezradila Dara, pričom neváhala doplniť zaujímavý dodatok. „Ale už by som niekoho prijala. Určite už niekde existuje a číha, ale zásada je nehľadať! Keď budem hľadať viem, že stopercentne nikoho nestretnem.“

Známa Slovenka ale priznala, že si svoj single život naplno vychutnáva. „Na druhej strane si extrémne užívam slobodu. Som úplne v pohode s tým, ak mi nový vzťah príde do cesty o rok o dva…“ 

Dara Rolins

Dara Rolins Dara Rolins Dara Rolins

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram