Dara Rolins bola odjakživa považovaná za jednu z najlepšie oblečených žien v šoubiznise. A ani sa nečudujeme, že si vyslúžila toto označenie, pretože jej outfity vždy boli, sú a aj budú dokonalé. Veď kto iný by sa odvážil zladiť tepláky s lodičkami a vyzeral pritom stále ako bohyňa? Teraz konečne dostala príležitosť navrhnúť vlastnú módnu kolekciu oblečenia, ktorej sa nevieme dočkať! [sociallocker]

Dara bola tvárou už nejednej módnej kolekcie a objavila sa na mólach, aby predviedla výtvory rôznych módnych návrhárov. No teraz sa karta obracia, a práve Dara bude v pozícii módnej návrhárky! Približne pred rokom oslovila Darina manažérka maďarskú značku SUGARBIRD, pre ktorú bude Dara vytvárať vlastnú kolekciu oblečenia už od konca marca tohto roku!

dara 1

Dara sa na túto príležitosť nesmierne teší, pretože o sebe hovorí, že je s módou veľmi dobrá kamarátka a milenka. Teší sa, že sa stane súčasťou práve tohto kreatívneho tímu, vďaka čomu sa my môžeme tešiť na ,,DR“ kolekciu oblečenia. 🙂 Zatiaľ však na svojom facebookovom účte približuje svojim fanúšikom spoločnosť SUGARBIRD a pózuje v ich výtvoroch.

Čo na to poviete? Tešíte sa na Darinu módnu kolekciu? Prípadne, zakúpili by ste si niečo od tejto speváčky? 🙂

dara

Foto: Facebook, Instagram, Twitter [/sociallocker]