Pred piatimi rokmi sme si mysleli, že si z nás robia srandu, veď sa k sebe vôbec nehodili! Reč je o detskej hviezde Dare Rolins (44) a svojráznom raperovi Rytmusovi (40), ktorý zbalil najväčšiu módnu ikonu slovenského šoubiznisu. V priebehu pár rokov však predsudky zdolali a speváčka svojim odkazom len potvrdzuje, že je medzi nimi láska ako hrom!

Slovenská hviezda a interpretka skladieb ,,Čo o mne vieš“, ,,Anjelik môj“ či ,,Všetko alebo nič“ zverejnila na Facebooku šokujúcu správu, v ktorej sa vyznáva z pravdy o svojom romániku. S partnerom Patrikom ,,Rytmusom“ Vrbovským sa rešpektujú už od začiatku, no ako krásna blondínka tvrdí, aj ich vzťah má svoje muchy. Nefungujú ako typický pár a väčšinu bežných vecí riešia cez telefón. To, čo k sebe cítia, však všetko zdolá.

K láskyplnému odkazu pripojila aj fotografiu s 9-ročnou dcérou Lolou, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu. ,,188. diel Života podľa Dary sa píše dnes, 7. mája na mojej sedačke s výhľadom do zeleného lesa. Foxy sa vyhrieva na terase, Laura trávi deň so svojim ocinom a Patrik odpočíva v jeho piešťanskom dome po včerajšom vystúpení a nočnom presune na Slovensko. Už som spala, keď ,,prebehol” domom, vymenil si v garáži auto, než odišiel, na zrkadlo mi namaľoval červeným rúžom srdiečko. Na to všetko som prišla až ráno. Vždy ho prezradia stopy, ktoré po sebe zanechá. Obal z čokolády, vypadnutá nálepka, ktorá je pribalená v balíčku keksíkov, lyžička, na ktorej sú stopy od Nutely… Ale inak ho každé ráno zaujíma presné zloženie bieleho jogurtu. :) Príde mi to srandovné, ale mám pre to úplné pochopenie. Každý máme svoje slabosti a hriechy, dôležité je naučiť sa s nimi žiť tak, aby nám v konečnom dôsledku nekomplikovali život viac, než je nutné. Pravdou je, že nežijeme klasický život bežnej rodiny. Obidvaja cestujeme za prácou na rôzne miesta, obidvaja máme každý deň rôzne tréningy, chodíme do postele v rôznych časoch, každý sa inokedy budíme, občas na dvoch adresách… A rozhovory, ktoré vedú “normálni” ľudia pri spoločnom obede či večeri, vedieme my často po telefóne. Pre niekoho nepochopiteľné, podľa tradičnej predstavy funkčného vzťahu neakceptovateľné, pre nás však prirodzená a svojim spôsobom podmienená nutnosť. Touto našou PRVOU, spoločnou fotkou začína môj diár ROK PODĽA DARY 2017. :) Je z našej – jak ináč- prvej, spoločnej dovolenky na Bali. Začiatok nášho 5-ročného vzťahu. Od začiatku sme jeden jak druhý rešpektovali náš vzťah rovnako ako naše “poslanie”. Nikdy nebolo potrebou mojej lásky oslabiť Patrikovu vášeň k hudbe, k jeho práci, životnému štýlu… A rovnako tak to od začiatku ctil aj Patrik smerom ku mne. Bez toho, aby sme si to povedali, sme obidvaja vedeli, že popieranie vlastného zmyslu života a oslabenie vášne pre to, čo milujeme, je cestou jak nebyť v súlade sám so sebou. Nerealizovať svoje túžby a sny by znamenalo oklamať svoju intuíciu, zradiť svoje pravé ja. Viem, že na to, aby ste mohli túto filozofiu žiť- nielen vyznávať, je potreba dvoch. Rovnaký druh, rovnaká viera. Netvrdím, že je náš vzťah dokonalý. Ako každý, aj ten náš má svoje muchy, slabé miesta. Ale je funkčný a je plný lásky a porozumenia. Začala som o nás dnes hovoriť práve kvôli tejto spoločnej fotke. :) Okrem toho, že dokončujem svoj nový album (!!! toto leto na svete!!!) začínam TOTIŽ práve v týchto dňoch písať NOVÝ diár pre rok 2018. :-) Áno, áno, už je to tu, ROK PODĽA DARY bude mať aj budúci rok pokračovanie. Majte krásny nedeľný podvečer a ja idem rozvíjať ďalšie témy, ktorým sa chcem povenovať v mojom novom diári :)….. vaša Dara,“ vyznala sa speváčka na sociálnej sieti Facebook. :)

Dara a Rytmus

Zdroj/Foto: Facebook