Neľakajte sa! V tomto prípade ide o jedinečnú spoluprácu, ktorej výsledkom je funky diskotéková skladba s novým videoklipom. Interpretom nie je nikto iný ako Igor Kmeťo, ktorý pred časom vydal album ,,Ja som funky“. Na spoluprácu oslovil slovenskú stálicu, Daru Rolins, čoho výsledkom je singel ,,Žena a muž“.

Populárni interpreti sa stretli spoločne v štúdiu, aby nahrali pieseň ,,Žena a muž“, ktorá presne vystihuje, aké komplikované to niekedy medzi dvoma pohlaviami dokáže byť. Igor je ten zmätený, ktorý nevie, čo robiť a Dara má vo videoklipe úlohu ,,priateľa na telefóne“. Okrem spevákov sa v ňom objavuje aj Darina dcéra Laura, jej priateľ Rytmus ako ,,šofér slečny Daisy“ a dokonca aj moderátorka z rádia, Michaela Mäsiarová.

Musíme uznať, že videoklip sa naozaj podaril a v texte sme sa našli tiež: ,,keď nebude chcieť ona, nič nedostaneš. Tiež vám to niekoho pripomína, všakže. 🙂 Počin, ktorý má na svedomí Chilly Production v réžií Adama Pavelku a Dary sa nakrúcal ešte počas augusta a v týchto dňoch uzrelo dielo konečne svetlo sveta. Nám sa páči, aký je váš názor? 🙂

Video: YouTube

Foto: Pinterest