Dara Rolins si momentálne aj s milovanou dcérkou Laurou naplno užíva dovolenku v hotovom raji na zemi. Dievčatá totiž zavítali na Bali, kde si vychutnávajú odpočinok a únik od každodennej reality. Speváčka však v exotickej destinácii prechádza naozaj veľkou premenou.

Vášnivá nadšenkyňa pohybových aktivít a jógy na ostrove venuje množstvo času práve týmto obľúbených činnostiam, vďaka čomu si môže oddýchnuť jej telo i myseľ. O tom, že hudobnej dive pobyt vo vysnívanej lokalite skutočne veľmi prospieva, svedčia aj mnohé príspevky objavujúce sa na sociálnej sieti. Známa Slovenka totiž v poslednej dobe doslova žiari.

Dara Rolins Popri povinnostiach spojených s výukou mladej Loly si obidve krásky dokážu nájsť čas aj na oddávanie sa dovolenkovým radovánkam. Mamina s dcérou tak množstvo času trávia na slnkom rozpálených plážach, kde sú obklopené palmami a čarokrásnou morskou vodou.

Dara Rolins Lola

Pri pohľade na najnovšie zábery je ale jasné, že neustály pobyt na slniečku sa už odzrkadľuje aj na výzore slovenskej módnej divy. Dara totiž novou fotkou totálne ohúrila fanúšikov, keď sa ukázala krásne do zlatista opálená. Výzorom tak pomaly, ale isto začína pripomínať tamojších obyvateľov exotického ostrova.

Myslím, že už začínam nebezpečne splývať s prostredím. Si na mňa za chvíľu sadne holub,“ zavtipkovala si populárna hudobníčka na vlastný účet. Je ale pravdou, že s týmto extrémne výrazným odtieňom čokoládovo hnedej by sme ju na ulici možno na prvý pohľad ani nespoznali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi