Jedinečná Dara Rolins kraľuje na našej hudobnej scéne už dlhé roky. Za uplynulý rok prešiel speváčkin život veľkými zmenami, pričom asi najvýraznejšou bol rozchod s raperom Rytmusom. Dnes je však ikonická Dara znovu v skvelej forme a fanúšikov každým dňom prekvapuje novými zaujímavosťami.

Určite si mnohé z vás ešte pamätajú na rozkošné dievčatko so zlatom v hrdle, ktoré sa v 80. rokoch minulého storočia preslávilo pod menom Darinka Rolincová. Práve v tej dobe totiž vyšiel obrovský hit s názvom Keby som bola princezná Arabela, ktorý mladú hviezdičku vystrelil až do výšin. Vtedy si len 11-ročné blonďaté dievčatko vďaka jedinej piesni okamžite získalo srdcia slovenského národa.

dara rolins

Prvý detský hit mladej slečne odštartoval neuveriteľne úspešnú kariéru. Po viac ako 30 rokoch z nej vyrástla nádherná žena, ktorá mladistvým vzhľadom a dokonalou postavou ohuruje všetkých fanúšikov. Práve o zrode veľkej kariéry sa nedávno módna diva rozhovorila v rozhovore pre rádio Impulz.

Dara prezradila, ktorá udalosť v jej živote viedla k tomu, že sa dostala k spomínanej detskej piesni o princeznej Arabele. Možno sa ale mnohé z vás budú diviť pri zistení, že za obrovský úspech vďačí hudobníčka negatívnemu zážitku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zrod hviezdy

V istej chvíli sa moderátor známeho rádia rozhodol, že si spoločne s Rolins zaspomína na jej úplné začiatky. Opýtal sa preto na skúsenosť, ktorú zažila ešte v detstve. ,,Ja som sa niekde dočítal, že ako osemročná si bola vyhodená zo speváckeho zboru,“ vyzvedal sa moderátor.

,,No, to je pravda. Ja si to úplne pamätám, ako mi povedali: A von! Pretože som spievala v tých medzerách. Keď sa ostatní nadychovali, tak ja som proste spievala v tých dierach. To bol ten moment, keď ja ako sólistka som vytušila, že je môj čas. Ale všetko zlé je na niečo dobré. Na hodine spevu u môjho hlasového pedagóga, ku ktorému som začala chodiť po tom, čo ma zo zboru Slovenského rozhlasu vyhodili, som práve stretla šikovného muzikanta, ktorý mi napísal pesničku Keby som bola princezná Arabela. To bol môj prvý detský hit a potom sa všetko tak nejako pekne rozbehlo,“ prekvapila jedna z najpopulárnejších Sloveniek. Po tomto zistení tak môžeme len ďakovať, že sebavedomú Darinku kedysi zo zboru vyrazili.

dara rolins

Zdroj: Pluska.sk, Impuls | Foto: Instagram/Darinkarolincova, Dararolins_vermi