Už je tomu mesiac, čo si Dara Rolins vychutnáva všetky krásy, ktoré ponúka indonézsky ostrov Bali, pričom jej fanúšikovia si zas užívajú všetky krásy ponúkané ňou. A že ich nie je málo! Najnovšie speváčka do objektívu vystrčila svoj ukážkový zadoček!

Na sklonku uplynulého roku sa Dara Rolins s dcérou Laurou vybrali už po niekoľkýkrát na Bali, kde najviac času trávia, samozrejme, v plavkách pri mori. ,,Nie, ani po mesiaci ma tento výhľad nenudí:). Rovnaké a nudné to môže byť len pre ľudí bez fantázie,“ napísala Dara na svoj Instagram k záberu, kde sa kochá pohľadom na vodu.

Dara Rolins Lola

My síce speváčkin výhľad nevidíme, no to, čo nám ponúkla, je zrejme najmä pre mužov omnoho krajší obraz než akési more. Slovenská bohyňa totiž na snímke leží otočená chrbtom, pričom nikomu neujde pohľad na jej guľatý zadoček, ktorý by jej mohla závidieť nejedna modelka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

,Milión myšlienok, pocitov, vnemov a každý jeden je vždy spoľahlivým dôvodom pre úsmev. Milujem ten pocit, keď to už nemôže byť lepšie:)). Že to je ONO. Som tam, som v ňom:), v epicentre šťastia,“ vyznala sa pri spomínanej fotke zo svojich pocitov jedna z najkrajších žien československého šoubiznisu.

Darin zadoček si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi