Na druhý sviatok vianočný prepísal Rytmus, legenda slovenského rapu, históriu domácej hudby! Od začiatku 90. rokov bol práve on vždy ten, ktorý chcel robiť veci inak, kvalitnejšie a vyzerá to tak, že sa mu to darí až dodnes. Ako jediný si totiž trúfol odohrať koncert so symfonickým orchestrom, čím vznikla jedinečná fúzia dvoch na prvý pohľad nespojiteľných hudobných žánrov!

Od leta, kedy Rytmus ohlásil svoj zámer so symfonickým orchestrom, sa začali neprestajné debaty o tom, či to pre neho nie je priveľké sústo! Patrik však opäť dokázal, prečo je kráľom slovenského rapu, keď odpálil beznádejne vypredaný koncert, o ktorom sa bude hovoriť zrejme ešte skutočne dlho.

Mnohým fanúšikom však neušiel fakt, že na tejto, pre Patrika veľkej udalosti, chýbala jeho životná partnerka Dara Rolins. Práve jej neprítomnosť poskytuje priestor na špekulácie o možnom škrípaní v ich vzťahu. Speváčka však všetko objasnila jediným komentárom, ktorý napísala pod svoju fotku, publikovanú na Instagrame práve v deň konania koncertu.

Pod snímkou, na ktorej blondínka stojí pred vianočným stromčekom v domácom oblečení, sa strhla divoká diskusia o tom, prečo Dara nie je na priateľovom koncerte. Ona však mudrlantov schladila jediným komentárom: „Chlapci, ukľudnite sa, hlavne nám neraďte, kto má kedy, kde a s kým byť. Asi ste zaregistrovali, že mám 9-ročné dieťa.“ Dôvodom jej neprítomnosti teda nie je žiadna vzťahová kríza, ale fakt, že je starostlivou matkou a čas strávený s jej dcérou je pre ňu tým najdôležitejší, najmä počas sviatkov!

Foto: Instagram