Dara Rolins je už vyše roka single a napriek tomu, že bola počas tohto obdobia spájaná s niekoľkými mužmi, ani jeden z nich titul oficiálneho partnera nedostal. Práve speváčkina sloboda však často podnecuje ľudí k nepríjemným otázkam, či dokonca ľútosti. Dara v tom má ale jasno a myslíme, že to povedala za úplne všetky slobodné dámy!

Prečo si sama? Kedy si nájdeš muža? Nie je ti smutno? Nie si nešťastná? Otázky idúce krkom každej žene, po ktorej boku nestojí partner. A to i napriek tomu, že ona je vo svojom vnútri šťastná. Rovnaké pocity prežíva speváčka Dara Rolins, ktorú práve kvôli jej slobode zvykne veľa ľudí ľutovať, aj keď vôbec nemá dôvod.

dara rolins

,,Kopec ľudí vníma single ženu ako niečo poľutovania hodného. Verte mi, potreba o tom občas napísať nevychádza z môjho pocitu presvedčovať týchto ľudí o opaku. Ale súcítim so ženami, ktoré to rozčuľuje:). Som na ich strane,“ Dara prehovorila za všetky dámy, ktorým ochkanie okolia nad ich single statusom lezie na nervy.

,,Nech poviete na obranu čokoľvek, vždy sa to dá obrátiť proti vám, záleží na uhle pohľadu a veľkorysej schopnosti pripustenia inej než tej zabehnutej, zastaralej teórii o šťastí, ktorým ženu naplní LEN muž po jej boku a tradičný, systémovo zabehnutý vzťah,“ vyjadrila sa slovenská kráska. ,,MY, ženy, ktoré sme oficiálne “single”, netvrdíme, že nás muži nečinia šťastnými:). Potrebujeme ich. A oni nás:). Rovnako ako milión iných vecí – ku šťastiu,“ doplnila Rolins, ktorá ale dodala, že len s niektorými mužmi je možné zdieľať šťastie každý deň.

Dara Rolins

Na záver príhovoru Dara jasne prehovorila o tom, že odchodom a príchodom muža šťastie nikam neodchádza, pretože jeho nositeľom sme len my sami. Celý speváčkin príspevok na tému single ženy si môžete prečítať v priloženom obrázku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi