Napriek tomu, že Daru Rolins považujeme za slovenskú speváčku, keďže sa pred 46-timi rokmi narodila v Bratislave, už nejakú tú dobu žije v Prahe, kde vychováva svoju jedinú, od zajtra 11-ročnú, dcérku Lauru. Aktuálne spolu dievčatá trávia krásny slnečný víkend, o ktorý sa blondínka podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti.

Dara Rolins patrí medzi naše najpopulárnejšie a najvyťaženejšie speváčky. Popri množstve vystúpeniach a koncertoch totiž absolvuje aj rôzne fotenia, čomu sa vôbec nemožno čudovať – slovenská diva vo svojich 46-tich rokoch vyzerá doslova ako bohyňa, a tak sa o ňu značky priam trhajú.

Voľný víkend, počas ktorého si môže užívať pohodu a relax s dcérkou Lolou, je preto pre Daru doslova ako dar z nebies. Prvý jarné dni a ich slnečné lúče si tak hudobníčka vychutnala pekne v teple domova, odkiaľ sa nezabudla pripomenúť ani fanúšikom. Dokonca sa rozhodla poodhaliť im aj veľký kus zo svojho súkromia.

Dara Rolins

Usmievavá kráska na Instagrame spravila menšiu prehliadku svojho domu, počas ktorej sme mali možnosť nazrieť do jeho nádherného interiéru plného dizajnérskych kúskov. O Dare je totiž známe, že má vycibrený vkus, a to nielen na módu, ale i nábytok, s ktorým dokonca v minulosti podnikala. Nech sa páči, navštívte s nami na malú chvíľu očarujúcu vilu Dary Rolins!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, Streamable