Česká topmodelka Daniela Peštová sa aj krátko pred dovŕšením 50-tky môže chváliť neskutočne štíhlymi krivkami a výzorom mladej kočky. Manželka populárneho speváka Paľa Haberu si ale nedávno od doktorov vypočula nepríjemný verdikt.

48-ročná plavovláska sa preslávila nielen vďaka hviezdnej kariére na prehliadkových mólach, ale je veľmi dobre známa aj ako manželka dlhoročnej slovenskej hudobnej stálice. Haberova žena však už na fyzickej úrovni začala pociťovať, že žiadne telo, žiaľ, nemladne.

Daniela Peštová Úspešnú krásku už istú dobu trápia silné bolesti kĺbov a prostredníctvom sociálnej siete sa rozhodla s verejnosťou podeliť o zlú správu – Daniele Peštovej odborníci zakázali konzumáciu obľúbeného nápoja, čo pre ňu predstavuje neľahký údel.

,,Dokážem sa vzdať sladkého, alkoholu i pečiva, ale deň bez kávy si nedokážem predstaviť. Aj keď asi budem musieť. Už nejakú dobu ma bolia kĺby a kafé, spolu s ostatnou kyslou stravou, tomu vraj nepomáha. Že mám skúsiť viac zásadité jedlá a hlavne sa rozlúčiť s mojou milovanou kávou,“ zneli varovania lekárov.

Modelka tak fanúšikov zároveň poprosila o cenné rady, akým spôsobom by zbožňovanú kofeínovú lásku mohla nahradiť. Jej telo totiž pravdepodobne v dôsledku prekyslenia organizmu čoraz viac trpí a prognózy do budúcna pri konzumácii kávy údajne vôbec nie sú ružové.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Peštová

Zdroj/Foto: Instagram/daniela_pestova