Celý život sa my, ženy, potĺkame s ideálnou postavou. Niekedy sa nám to darí viac, inokedy menej. Samozrejme, mnohé záleží aj od veku či genetických predpokladov, ale o tom možno nabudúce. Prečo by ste však mali svoju postavu skrývať 

Žena sa chce za každých okolností páčiť. Na ulici vyzerať dobre, partnerovým očiam lichotiť aj kolegov potešiť. Trápite sa viac či menej drastickými diétami alebo týrate svoje telo ťažkými činkami v posilňovni a efekt? Možno žiadny alebo len mierny. Jednoducho nie je taký, aký ste si predstavovali a pritom často krát stačí tak málo. Potešte svoju chrbticu, poriadne sa nadýchnite a vystrite chrbát. Celá postava sa natiahne, opticky sa predĺži a zrazu vykuknú von aj vaše prsia. Pod ťarchou nákupných tašiek z potravín to až také jednoduché nie je, ale treba to skúšať.

Plecia zasaďte dozadu, mierne spojte lopatky a váhu preneste na prednú časť chodidiel. Natrénujte si tento postoj pred zrkadlom a na ulici skúšajte znova a znova, až kým si tento postoj neosvojíte úplne. A čuduj sa svete, aj to bruško sa vám o niečo viac schová, nohy sa predĺžia. Možno tomu neveríte, ale budete pôsobiť oveľa viac sebaisto a chic. A keď už máte aké také nedostatky na postave, skúste to radšej zakryť vhodným oblečením. To sa v obchodoch určite nájde. Chrbticu už druhú nekúpite!