Svet šoubiznisu oplýva veľkým množstvom príťažlivých mužov a vyhlásiť jedného za toho najlepšieho určite nie je ľahká úloha. Minulý rok dostal pomyselnú korunu Aidan Turner, ktorého môžete poznať z filmovej série Hobbit alebo zo seriálu Poldark. Aj keď bol minuloročný výsledok rozhodne prekvapením, tento rok to prebiehalo trochu inak- žezlo totiž prevzal hriešny herec, ktorého by na prvom mieste očakávali určite mnohé z vás! :)

Tohtoročné prvenstvo rebríčka amerického magazínu Glamour získal milovaný severoírsky herec Jamie Dornan. Aj keď sa v uplynulom ročníku umiestnil na druhej priečke, tento rok sa mu podarilo vyšplhať ešte vyššie a doslova sa tak vystriedal s minuloročným víťazom Aidanom Turnerom. Prvenstvo si určite vyslúžil najmä vďaka úlohe v erotickej trilógií ,,Päťdesiat odtieňov“, kde stvárnil príťažlivého Christiana Greya. Prvé i druhé pokračovanie série si zamilovali mnohé fanúšičky a Jamie sa tak stal objektom túžob žien po celom svete. Herec momentálne pracuje na novom filme Robin Hood a v roku 2018 bude hrať v ďalšom pokračovaní „Fifty Shades“ s názvom 50 odtieňov slobody.

Brondzovú medialu dostala hviezda filmu Twilight Robert Pattinson, a na štvrtok mieste skončil herec James McAvoy. Na ďalších miestach sa umiestnili hviezdy ako Luke Evans, David Gandy, Tom Hardy, David Beckham, herci Ryan Gosling a Leonardo DiCaprio  a princ Harry. Prekvapil vás výsledok?

Foto: Facebook, Pixabay