Už dnes je ten deň, kedy sa na obrazovky TV Markíza konečne po dvoch mesiacoch pauzy vráti obľúbený rodinný seriál Oteckovia, ktorý bude plný noviniek. Jednou z nich je aj nový člen v Alexovom byte!

Počas prázdnin sme vás informovali o nových postavách, ktoré sa objavia po boku stálych hrdinov seriálu Oteckovia. Chlapi budú mať nového parťáka v podobe Tamarinho brata ej kej ej Janka Koleníka, pričom karty určite zamieša aj krásna herečka Kristína Vaculík – tá sa po materskej dovolenke môže tešiť na veľký televízny comeback.

Oteckovia

Alex bude mať nového spolubývajúceho

Už teraz vieme, že nás v seriáli čaká aj jeden vážny rozchod. Marek, ktorého stvárňuje Vlado Kobileský, sa rozhodol, že zabojuje o srdce svojej bývalej manželky a zároveň matky jeho dvoch dcér Tamary. Odsťahoval sa tak od partnerky Peťušky – matky jeho najmladšieho potomka Marečka. Aký je ale nový domov otecka, určite neuhádnete. Marek sa nasťahoval do bytu svojho kamaráta Alexa, kde spáva v malom drevenom domčeku právnikovho syna Maxa. Ako sa Marekove i Alexove vzťahy budú vyvíjať, uvidíme už v najbližších dňoch.

 

Zdroj: Markíza.sk, Streamable | Foto: Instagram