Len nedávno sa médiá zaujímali o prípad porušovania pravidiel v markizáckej Farme X, ktorý sa týkal známeho speváckeho dua TWIINS. Dvojičky bez okolkov zverejňovali fotografie z rôznych kútov Európy, zatiaľ čo sa mali ešte stále oficiálne nachádzať na hospodárskom statku. Ďalšie odhalenie priniesla akcia Bratislavské módne dni, na ktorej sa objavila slávna slovenská spiritualistka SILVIA ŠUVADOVÁ.

Každému divákovi je jasné, že odvysielané časti reality show FARMA X sa neodohrávajú v priamom prenose. Avšak celý program je omnoho menej zaujímavý, pokiaľ ľudia už vopred vedia, kto najbližšie statok opustí. Podľa aktuálnych informácií sa už v súťaži o obrovskú finančnú výhru nenachádza ani Silvia Šuvadová. Tá sa veselo premávala na módnej akcii, hoci ju momentálne ešte stále vidíme na obrazovkách TV Markíza.

I keď nie je isté, či sa jedná o porušenie pravidiel, bývalí aktéri ostro sledovanej show by si mali i tak lepšie strážiť, na akých miestach sa verejne ukážu. Takto totiž veľmi očividným spôsobom odhaľujú ďalší priebeh súťaže a zbytočne poburujú fanúšikov Farmy X.

silvia suvadova farma

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram